«گروه سیروان» به معنای واقعی آن با همکاری گروهی از متخصصین حوزه‌های مختلف شکل گرفته است. ما از همان ابتدا هدفی بزرگتر از ارائه خدمات فنی حوزه IT و فروش دامنه و میزبانی وب‌سایت داشتیم. همه ما سال‌ها تجربه خود در حوزه‌های مختلف را کنار هم قرار داده‌ایم تا بهترین تجربه را برای مشتریان خود فراهم آوریم و مهمترین دغدغه مشتریان را با ارائه راه‌حل‌های خلاقانه و نه تکراری، رفع کنیم.
همه افراد این گروه در زندگی قبل از «سیروان» خود چه در مقام مشتری و چه در جایگاه ارائه دهنده خدمات، با موقعیت‌های مختلفی در دنیای دیجیتال و وب مواجه شده‌اند که همه بر اساس یک سوال بزرگ شکل گرفته بودند:در دنیای دیجیتال کدام انتخاب بهترین نتیجه را برای من دارد؟

the_beatles_abbey_road_cover
The Beatles, Abbey Road Album Cover | Abbey Road is the eleventh album by English rock band the Beatles, released on 26 September 1969 by Apple Records...Wikipedia

این سوال به ظاهر ساده، جواب ساده‌ای ندارد. در واقع جواب آن برای هر شخصی در آستانه ورود به دنیای دیجیتال با دیگران متفاوت است. همچنین گستردگی این حیطه یکی دیگر از دلایل پیچیده شدن داستان است. اشخاص حقیقی و حقوقی هرکدام نیازهای خود را دارند. از یک وب‌سایت ساده شخصی گرفته تا شبکه یک شرکت بزرگ، همه در این حوزه قرار دارند.
ما در «گروه سیروان» آماده‌ایم تا برای هر مشتری در حوزه فعالیت‌های دیجیتال راه‌حل مناسبی پیدا کنیم‌. این تنها بخشی از خدمات ماست. بخش دیگر آن مربوط به زندگی دیجیتال افراد حقیقی و حقوقی است. ما در این زمینه هم راه‌حل‌هایی واقعی و پویا داریم.

اطلاعات حقوقی سیروان:
شرکت توسعه زیرساخت اطلاعات سیروان (با مسئولیت محدود) به شماره ثبت: ۵۱۳۱۴۴
عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران. شماره عضویت: ۲۱۰۱۲۹۲۸

شماره‌های حساب سیروان:
شماره کارت: 6104337593486952
شماره شبا: IR100120000000008260394689